Barani v Street Foodie! Podávať budú aj burger s názvom Bystrický Baran

25.9.2019
Počnúc štvrtkom (26.9.) sme pre milovníkov dobrého a kvalitného jedla pripravili v jednej z našich partnerských prevádzok Street foodie špeciálnu akciu. Počas najbližších dvoch mesiacov totiž nájdete v ponuke aj takzvaný špeciál, ktorý bude úzko spätý s naším hokejovým klubom.

Burger ponesie názov Bystrický Baran a pre svoju znamenitú a špecifickú chuť si ho určite veľmi rýchlo obľúbite. Veľmi podstatnou informáciou je, že až 2€ z každého predaného burgeru poputujú na banskobystrickú hokejovú mládež. Celková cena burgeru je 8,95€ vrátane prílohy a omáčky. Rozhodli sme sa osloviť jedného z majiteľov Street foodie, aby nám ozrejmil ako vôbec prišlo k spojeniu obľúbenej banskobystrickej prevádzky a hokejového klubu HC ‘05 iClinic Banská Bystrica. “Počiatočná myšlienka vzišla zo strany samotného klubu, ktorý nás kontaktoval v záujme pripraviť spoluprácu pre podporu mládežníckeho hokeja v Banskej Bystrici. Veľkú rolu zohráva určite aj to, že mnohí hráči HC ‘05 iClinic Banská Bystrica radi navštevujú náš podnik a ja sám som tak isto veľkým fanúšikom hokeja v Bystrici. Môj mladší brat hrá tiež hokej a myšlienka podporiť hokejovú mládež ma veľmi oslovila. Je preto aj v našom záujme, aby hokej v Banskej Bystrici napredoval, a aby sme mohli aj takouto formou podporiť odchovancov nášho klubu,” rozhovoril sa o myšlienke spolupráce Pavol Bugáň, ktorý je jedným z troch majiteľov Street foodie.

V rámci podpory tejto spolupráce sa pripravuje aj špeciálna akcia, počas ktorej budú v prevádzke Street foodie aj naši hokejisti. V stredu 2. októbra budú aspoň na malú chvíľu zamestnancami tejto reštaurácie a môže sa tak pokojne stať, že práve naši chlapci vám prinesú k stolu vašu objednávku. „Pre mňa je HC ‘05 iClinic Banská Bystrica srdcovkou a samozrejme táto spolupráca môže byť prospešná aj pre našu prevádzku Street foodie. Celé mesto je vďaka hokeju, ako sa hovorí, hore nohami. Verím, že táto spolupráca bude obojstranne prospešná a že sa nám podarí nejakou peknou čiastkou podporiť mladých hráčov hrajúcich za Banskú Bystricu,” dodal ešte na záver k celej spolupráci spomínaný Pavol Bugáň, ktorý sa potešil plánovanej akcii s hokejistami. Všetci pevne veríme, že si prídete štvoricu hráčov obzrieť v "akcii" a že si vychutnáte niektoré z vynikajúcich jedál, ktoré sú v ponuke Street foodie.

A o ktorých hráčov ide? Na to vám odporúčame kliknúť si na túto udalosť na Facebooku, kde sa dozviete kto a kedy vám môže priniesť až ku stolu šťavnatý burger. Taktiež sa tam postupne bude zverejňovať viac informácii. Reštauráciu Street foodie nájdete na Dolnej 52 a svoje brány otvárajú od 11:00 s výnimkou nedele, kedy sa otvára od 14:00.

Barani v Street Foodie! Podávať budú aj burger s názvom Bystrický BaranBarani v Street Foodie! Podávať budú aj burger s názvom Bystrický Baran