Dražba špeciálnych, vyšívaných dresov HC ´05 iClinic Banská Bystrica

14.12.2016
Hokejový klub HC ´05 iClinic Banská Bystrica a Střída sport Slovakia s.r.o. - výhradný distribútor značky CCM pre Slovesnko, pozývajú fanúšikov a zberateľov na dražbu autentických vyšívaných hraných dresov HC ´05 iClinic Banská Bystrica, v ktorých hráči odohrali úvodné stretnutia sezóny 2016/2017. Vyvolávacia cena každého dresu je 30,- €.

Výťažok z dražby venujeme občianskemu združeniu Človiečik, ktoré bolo založené za účelom podpory Neonatologickej kliniky SZU FNsP F. D. Roosevelta, Banská Bystrica.

Neonatologická klinika SZU FNsP F. D. Roosevelta dosahuje dlhodobo výborné výsledky v starostlivosti o extrémne nezrelých a kriticky chorých novorodencov. Banskobystrické Perinatologické centrum je právom považované za jedno z najlepších Perinatologických centier v SR.

Občianske združenie Človiečik (www.cloviecikbb.sk), sa rôznym spôsobom snaží o skvalitnenie prostredia kliniky a zvýšenie komfortu pre matky a predčasne narodené detičky.

Aukcia dresov na aukčnom portáli AUKCIE.SK sa začína dnes, 14. decembra 2016 o 20.00 h a potrvá do pondelka 19. decembra 2016 - 21.00 h.


Link na dražbu:

http://www.aukcie.sk/index.cfm?Module=customer&Page=customerDetail&UserID=HC05

Dražba špeciálnych, vyšívaných dresov HC ´05 iClinic Banská Bystrica