HC'05 iClinic Banská Bystrica na Kordíckom Extréme

8.7.2019
Už 20. júla 2019 ponúkne priaznivcom behu svoje siedme pokračovanie známy Kordícky Extrém a aj tentokrát to bude za účasti našich Baranov. Náš klub bude v tomto ročníku navyše aj hlavným partnerom podujatia.

Aj napriek tomu, že mužstvo má naplánovaný oficiálny zraz pred sezónou až na 22. júla, už tradične sa mnohí naši hráči predstavia aj na Kordíckom Extréme. Budú si tak môcť otestovať fyzickú pripravenosť, ale zároveň aj potešiť fanúšikov a účastníkov podujatia.

So sebou vezmú totiž aj majstrovský pohár a nebude chýbať možnosť odfotiť sa, či nechať si podpísať suveníry. Pre najmenších bude pripravené aj provizórne ihrisko, kde si budú môcť s hráčmi trochu “ťuknúť” a zabaviť sa.

Hráči pobežia trať dlhú 5,3 kilometra, takže ak máte chuť zabehnúť si s nimi, stále je možnosť registrácie. Pre účastníkov bude po dobehnutí pripravený v cieli chutný guláš a menšie občerstvenie. Všetky podstatné informácie nájdete na stránke Marathon Tour BB.

Ak stále váhate či sa zúčastniť, možno vás presvedčí obranca Martin Nemčík, ktorý natočil vskutku originálne videopozvánky.

autor: Michael Džurdženík

HC'05 iClinic Banská Bystrica na Kordíckom Extréme