Letná novinka! Špeciálna zmrzlina HC '05 je v predaji

17.7.2019
Počnúc dnešným dňom sa budete môcť počas letných dní schladiť špeciálnou zmrzlinou, ktorú sme nechali namiešať v spolupráci so Zmrzlinou pod Vežou.

Ako úspešný hokejový klub sme sa rozhodli otvoriť možnosti produktových partnerstiev s banskobystrickými prevádzkami a podnikmi. V prvej fáze, práve počas horúcich dní, bude možné zakúpiť si zmrzlinu s názvom HC ‘05, ktorú nám špeciálne namiešala Zmrzlina pod Vežou v trochu atypickej, no o to chutnejšej čiernej farbe. „Myšlienka nás zaujala najmä preto, že prakticky všetci pracovníci sme Bystričania. Ja sám som fanúšikom hokeja a pokiaľ je tu možnosť podporiť svojou troškou bystrickú mládež, tak vidím v tom výbornú príležitosť. Mládež je veľmi dôležitá, veríme, že z nich vyrastú ďalší možní majstri našej súťaže,” povedal na margo spolupráce majiteľ a vedúci prevádzky, Jakub Čako.

Zároveň sa teda touto iniciatívou prehlbuje myšlienka podpory našej mládeže. Z každého predaného kopčeka špeciálnej zmrzliny HC ‘05 totiž poputuje 0,10€ centov práve na našu mládež.

Samotný koncept produktového partnerstva budeme rozširovať počas celej sezóny. Cieľom tejto myšlienky je zviditeľnenie značky nášho klubu a zároveň aj snaha dostať sa bližšie k fanúšikom a podporovateľom bystrického hokeja. Sme preto veľmi radi, že k prvotnej spolupráci pristúpili práve v Zmrzline pod Vežou, ktorá je veľmi navštevovaným miestom na Námestí SNP, ktoré je samo o sebe veľkou dominantou nášho mesta.

Pevne veríme, že fanúšikovia ochutnajú zmrzlinu HC ‘05, čím nielen podporia mládež, ale zároveň si tak aj spríjemnia a skrátia čakanie na štart novej sezóny.

Letná novinka! Špeciálna zmrzlina HC '05 je v predaji