NOVINKA: Uvoľňovanie miest permanentkárov

6.3.2020
HC ´05 iClinic Banská Bystrica prináša novinku, ktorou je možnosť uvoľnenia svojho miesta za účelom jeho spätného predaja.

Cieľom tohto systému je maximálne využitie diváckej kapacity zimného štadióna. Majitelia permanentiek majú odteraz možnosť uvoľniť svoje miesto do predaja na zápasy, ktorých sa nebudú môcť z akýchkoľvek dôvodov zúčastniť. Za uvoľnené miesta a spätný dopredaj búdu zbierať body, ktoré si následne môžu vymeniť za zaujímavé odmeny z fanshopu HC ´05. Jedná sa napríklad o tričká, čiapky, šály, minidresy a pod., celkovo až o 16 druhov odmien v rôznych bodových kategóriách. Miesto je možné uvoľniť najneskôr 2 hodiny pred začiatkom zápasu.

„Sme radi, že sa nám v spolupráci so spoločnosťou Ticketportal podarilo ešte túto sezónu spustiť systém na uvoľňovanie miest. Chceme vyjsť v ústrety všetkým fanúšikom a využiť kapacitu nášho štadióna naplno. Snažili sme sa pripraviť pre permanentkárov zaujímavé odmeny a celý proces uvoľnenia miesta čo najviac zjednodušiť, aby bol motivujúci. Verím, že sa novinka uchytí a prispeje k tomu, aby na štadióne neostávali zbytočne nevyužité miesta.“ vysvetľuje Vladimír Tropp, obchodný a marketingový manažér HC ´05 iClinic Banská Bystrica.

Viac informácií a presný návod na uvoľnenie miesta nájdete tu: http://hc05.sk/klub:uvolnovanie-miest

NOVINKA: Uvoľňovanie miest permanentkárov