Oznam: Začiatok letnej prípravy mládeže

27.4.2016
Juniori

Zraz nominovaných je na zimnom štadióne v šatni dňa 2.5.2016 o 15.30 h.

Priniesť si veci na trénovanie (tričko, kratasy, mikinu s teplákmi, 2 ks tenisiek, malý uterák, športtester, švihadlo).

P.č.Priezvisko a meno
1.GAJAN Matej
2.PAVLIKOVSKÝ Michal
3.PETRINEC Félix
4.TRVALEC Samuel
5.MELICHER Michal
6.ŠKAMLA Roman
7.ŠAUŠA Dominik
8.JENDROĽ Martin
9.KLEINEDLER Alex
10.VÝBOŠŤOK Filip
11.IVANIČ Samuel
12.DLAPKA Martin
13.KUPEC Martin
14.KOŠECKÝ Oliver
15.ORAVEC Juraj
16.ŠVARC Marek
17.ANTAL Martin
18.FERLEŤÁK Kristián
19.ADAMČÍK Filip
20.BODNÁR Matúš
21.LIPNICKÝ Martin
22.HUNČÍK Matej
23.SUROVÝ Maroš
24.MORAVČÍK Jakub
25.VYDÚREK Jakub
26.GAŠPAR Nicolas
27.KOZIOT Samuel
28.KOYŠ Július
29.MAURER Marcel
30.TAMÁŠI Alex
31.RYBÁR Filip
32.ANDRISÍK Martin
33.VALENT Peter
34.PASTUCHA David
35.TURIANSKY Matej
36.ŠEBEST Peter Daniel
37.MAJERÍK Martin
38.CHAMULA Marek
39.GIERTL Oliver
40.ŠALPLACHTA Dávid

Dorast
Zraz nominovaných je na zimnom štadióne v šatni dňa 2.5.2016 o 15.30 h.
Priniesť si veci na trénovanie (tričko, kratasy, mikinu s teplákmi, 2 ks tenisiek, hokejku, švihadlo)

P.č.Meno
1TANČIN Adam
2GUŠTAFÍK Samuel
3POLÍČEK Adam
1MORAVČÍK Adam
2HUDEC Sebastián
3BURČÍK Marek
4MITTER Martin
5GANZ Michal
6KOBELA Filip BR
7PETRÍK Dávid
8LOPEJSKY Jakub
9JABLONSKÝ Matúš
10KVASNA Tadeáš Adrián
11TVRDOŇ Daniel Ján
12ŠIDLOVSKÝ Ladislav
13KOBOLKA Adam RK
1LUNTER Lukáš
2SÚĽOVSKÝ Michal
3ŠKAMLA Dávid
4MATOUŠEK Michal
5SARVAŠ Ján
6PÁNIK Matúš
7EIBNER Roman
8VALKO Filip
9KREUTZ Emanuel Mário
10PETRÍK Peter
11RIEČAN Matúš
12LONGAUER Jakub
13SLAMEŇ Filip
14SOJKA Dominik
15PISAROVIČ Matej
16KADLECAJ Patrik
17BALŠIANOK Bohuš
18KRISTÁLY Adam


Kadeti

celú 8. A a zo 7.A - A. a R. Brodňanský

z 9. A - F. Belányi, S. Michal, F. Pecník, P. Pinka, A. Ramaj

z 9. B - S. Surovec

1. tréning začína 2.5.2016 o 7.00 h na ZŠ Golianova


5. ročník
Zraz minuloročného 4. ročníka je dňa 2.5.2016 o 15.30 h. na Základnej škole Golianova.
Priniesť si veci na trénovanie.
Bližšie informácie.
Hlavný tréner: Mgr. Pavol Babic

Kategória : 3 a 4 ročník

Začiatok letnej prípravy 3 / 4 ročník. 2. mája (pondelok) v telocvični na Uhlisku.

Zraz 4 roč. o 16.45 h

Zraz 3 roč. o 18.00 h

Predbežný plán tréningov: 4 ročník

Pondelok, 17.00 h - telocvičňa ZŠ Uhlisko
Utorok, 17.00 h- ihrisko ZŠ Uhlisko
Streda, 17.00 h - hokejbalová aréna, ZŠ Uhlisko (tréning s hokejkami)
Štvrtok, 19.30 h - gymnastický tréning, UMB, Tajovského.

Predbežný plán tréningov: 3 ročník

Pondelok, 18.15 h - telocvičňa ZŠ Uhlisko
Utorok, 18.15 h - ihrisko ZŠ Uhlisko
Streda, 18.15 h - hokejbalová aréna, ZŠ Uhlisko (tréning s hokejkami)
Štvrtok, 18.30 h - gymnastický tréning, UMB, Tajovského.

Bližšie informácie pred prvým tréningom.

Hlavný tréner: PaedDr. Lukáš Opáth, mobil: 0918 409 914

asistenti trénera: Andrej Prandorfy, Vladimír Franek.

Kategória : 1 a 2 ročník

Začiatok letnej prípravy 1/2 ročník. 2. mája (pondelok) ihrisko na Uhlisku.

Zraz 1/2 roč. o 16.45 h

Predbežný plán tréningov:

Pondelok, 17.00 h - ihrisko ZŠ Uhlisko
Streda, 17.00 h - ihrisko ZŠ Uhlisko
Štvrtok 17.15 h - hokejbalová aréna, ZŠ Uhlisko (tréning s hokejkami).

Bližšie informácie pred prvým tréningom.

Hlavný tréner: Marek Janík, mobil: 0915 469 248

asistenti trénera: Ján Pastucha, Ján Dilík

Oznam: Začiatok letnej prípravy mládeže