Permanentky finále play off 2017/2018

5.4.2018
Permanentky HC '05 iClinic Banská Bystrica - Kaufland PLAY OFF Tipsport liga 2017/2018

Začiatok dobíjania permanentiek na FINÁLE v sieti TICKETPORTÁL - 6. 4. 2018.POZOR - PERMANENTKY DOBÍJAME UŽ LEN V SIETI TICKETPORTÁL!
Divákom, vlastníkom permanentiek DOBITÝCH NA SEMIFINÁLE, budeme na domáce FINÁLOVÉ stretnutia dobíjať permanentky výlučne v sieti TICKETPORTÁL. Každý majiteľ permanentky, ktorý si zaregistroval e-mailovú adresu v našom systéme (pri kúpe permanentky alebo neskôr), obdrží na túto adresu REZERVAČNÝ KÓD, na základe ktorého si dobije svoju permanentku v ktorejkoľvek pobočke TICKETPORTÁL na Slovensku (kód nadiktujete pri dobíjaní). KONTROLUJTE SI PRAVIDEĽNE SPAM - schránku, kde sa môže e-mail od Ticketportálu prípadne dostať.

Majiteľom permanentiek ŠTANDARD, ktorí si nedobili permanentky na semifinále, budeme dobíjať permanentky v pokladni klubu.


Dobíjanie permanentiek na FINÁLE v sieti TICKETPORTAL prebehne v termíne:
od 6. apríla do 8. apríla 2018 - 23.59 h.


Ceny dobitia permanentiek na F I N Á L E Kaufland PLAY OFF Tipsport ligy 2017/2018:

Sektor A - sedenie za striedačkami 70,- €
Sektor B - sedenie za bránkou 55,- €
Sektor C - sedenie za časomierou 70,- €


S permanentkou je potrebné, po obdržaní rezervačného kódu, prísť osobne do ktorejkoľvek pobočky TICKETPORTÁLu na Slovensku (nie do pokladne klubu), kde po nadiktovaní rezervačného kódu a uhradení príslušnej sumy v hotovosti Vám bude dobitá.


UPOZORNENIE: pri dobití permanentky dostanete POTVRDENIE O PLATBE, ktoré je vytlačené na vstupenkovom papieri s textom: Vstupenka slúži IBA ako daňový doklad.

V pokladni hokejového klubu si môžu dobíjať svoje permanentky VÝHRADNE majitelia permanentiek ŤZP, fanúšikovia bez registrovanej e-mailovej adresy (tí, ktorí neobdržia rezervačný kód e-mailom) a majitelia permanentiek, ktoré neboli dobité na semifinále:

6. 4. 2018 - PIATOK 14.00 h - 18.00 h (nezabudnite si doniesť PERMANENTKU)
7. 4. 2018 - SOBOTA 9.00 h - 16.00 h (nezabudnite si doniesť PERMANENTKU)

Dňa 9. 4. 2018, budú miesta uvoľnené do predaja.

Nové permanentky na PLAY OFF sa predávať nebudú. ZŤP - mínus 50% z ceny permanentky

Počas dobíjania permanentiek sa vstupenky nepredávajú!

Prípadné ďalšie informácie budú včas oznámené na internetovej stránke klubu – www.hc05.sk a na FaceBooku.

Prijímame len hotovostné platby.


Chceme Vás požiadať o pravidelnú kontrolu e-mailov, hlavne KONTROLUJTE SPAM - schránku, kde sa môže e-mail od Ticketportálu prípadne dostať. Ďakujeme.

UPOZORNENIE.

Permanentka ŤZP je platná len spolu s preukazom ŤZP. V prípade zneužitia permanentky inou osobou, má klub právo permanentku zadržať bez nároku na vrátenie uhradenej sumy. Upozorňujeme, že počas domácich stretnutí bude prebiehať námatková kontrola permanentiek ŤZP.

Ďakujeme za pochopenie.
Permanentky finále play off 2017/2018