Pomôžte nám vyhrať, zapojte sa do hlasovania

14.3.2019
Filantropický program Raiffeisen banky Gesto pre mesto prichádza so špeciálnou Hokejovou výzvou.

S posilou v podobe legendy slovenského hokeja Miroslava Šatana pomôže podporiť mladé hokejové talenty. Najlepší projekt z každého kraja SR má šancu získať 5 000 € na aktivity spojené s podporou mladých talentov.

Amatérske detské a mládežnícke hokejové kluby mohli svoje projekty prihlasovať vyplnením prihlasovacieho formulára na stránke gestopremesto.sk v časti Hokejová výzva, kde boli všetky potrebné informácie. Prihlasovanie tvralo od 15. februára do 3. marca 2019.

Zo všetkých prihlásených projektov vybrala Raiffeisen banka tie najlepšie z každého kraja, ktoré postúpili do hlasovacieho kola. V ňom verejnosť rozhodne o 8 víťazných projektoch – z každého kraja postúpi jeden. Hlasovanie bude prebieha od 11. do 31. marca 2019.

Pomôžte našej hokejovej mládeži získať finančný príspevok. Stačí zahlasovať za náš projekt na organizáciu hokejových turnajov pre mládežnícke kategórie. Za každý hlas vopred ďakujeme. Hlasovať môžete priamo na tomto linku. Stačí vyplniť potrebné údaje. Všetko je bezplatné: https://bit.ly/2EZduGN

Pomôžte nám vyhrať, zapojte sa do hlasovania