Press

AKREDITÁCIE NA KAUFLAND WINTER CLASSIC

Organizátorom zápasu je Pro-Hokej a.s. a nie HC ´05 iClinic Banská Bystrica.

Akreditačné formuláre musia novinári vyplniť najneskôr do 25. januára 2019 do 12.00 hod. (piatok). Prístup na toto podujatie (sobota i nedeľa) bude iba prostredníctvom nami udelených akreditácií (Pro-Hokej). "Klubové akreditácie" vydané v BB a vo ZV, ani redakčné novinárske preukazy nebudú pri vstupe akceptované.

AKREDITAČNÝ FORMULÁR je dostupný online na tomto linku:
https://goo.gl/forms/1ZUFLH73vH9EQ2qG3


Oznam pre novinárov


Žiadosti o celosezónne akreditácie pre novinárov a fotografov na domáce ligové zápasy HC ´05 iClinic Banská Bystrica zasielajte na mailovú adresu marketing@hc05.sk v tvare:


  · Meno

  · Názov redakcie

  · Typ akreditácie (tlač, web, foto, rádio, TV)

  · Telefonický kontakt

  · ŠPZ vozidla (v prípade záujmu o parkovanie za štadiónom)


Vyzdvihnúť si ich môžete pred prípravnými zápasmi s Viedňou Capitals (20.8.) a Slovanom Bratislava (24.8.), ako aj pred prvým ligovým kolom, ktoré odohráme 14.9. proti MHK 32 Liptovský Mikuláš.

O jednorázové akreditácie na domáce zápasy HC ´05 iClinic Banská Bystrica v Tipsport lige je možné požiadať najneskôr 48 hodín pred daným domácim zápasom.

Osobitne posielajte žiadosti o novinárske akreditácie na domáce zápasy HC ´05 iClinic Banská Bystrica v Lige majstrov, ktoré si môžete vyzdvihnúť pred prvým kolom CHL 30.8.2018, alebo aj skôr podľa dohody, a to v rovnakom tvare:


  · Meno

  · Názov redakcie

  · Typ akreditácie (tlač, web, foto, rádio, TV)

  · Telefonický kontakt

  · ŠPZ vozidla (v prípade záujmu o parkovanie za štadiónom)


Organizátor si vyhradzuje právo akreditáciu napriek žiadosti neudeliť.