PREVIEW TÝŽDŇA #1: Prípravy na začiatok Tipsport Ligy

9.9.2019
Hokejisti HC ‘05 iClinic Banská Bystrica majú za sebou okrem prípravných zápasov aj štyri náročné duely Ligy Majstrov. Tie nás dostatočne preverili a ukázali, že najmä doma sa môžeme vyrovnať aj najšpičkovejším európskym tímom. Teraz je však na rade domáca súťaž, ktorá pre nás štartuje už v piatok.

Ako už bolo medializované, ligový ročník neodštartujeme v domácom prostredí. V piatok sa totiž predstavíme na ľade Popradu, ktorý pred ostrým ligovým zápasom usporadúva rozlúčkový zápas pre Arneho Krotáka.

Prvý domáci ligový duel tak odohráme až v nedeľu 15. septembra, kedy na našom štadióne privítame hráčov Detvy. Pred samotným zápasom dôjde k vyveseniu majstrovskej vlajky. Lístky na toto stretnutie budú uvoľnené do online predaja v prvej polovici týždňa.

Náročné duely čakajú okrem seniorského tímu aj naše mládežnícke tímy. Juniori, ktorí nedávno zvíťazili v Piešťanoch proti výberu SR do 18 rokov jednoznačne 6:1, budú cez víkend v domácom prostredí čeliť najprv Košiciam (sobota o 17:15) a následne Popradu (nedeľa o 11:30). Chlapci by určite ocenili podporu v hľadisku, preto neváhajte a príďte ich podporiť.

Dorastenci zažijú tohtosezónnu premiéru počas víkendu, kedy sa predstavia na ľade Nitry, najprv v sobotu o 15:45 a následne aj v nedeľu o 11:30.

Hráči A-mužstva absolvujú okrem tréningov a zápasov aj príjemnejšiu povinnosť, a tou je fotenie v dresoch, ktoré sú určené pre tipsportligovú sezónu. Fotenie prebehne v stredu v ranných hodinách v útrobách zimného štadióna. Určite preto sledujte naše sociálne siete, kde budeme zverejníme pár fotiek z tohto fotenia.

Veľkou novinkou, ktorá určite neušla vašej pozornosti, je dlhoočakávané spustenie e-shopu. Ten v sobotu zažil prvú zaťažkávaciu skúšku v podobe zvýšeného náporu, ktorý sme evidovali niekoľko hodín po jeho uvedení do prevádzky. Od tohto týždňa by však všetko malo byť na 100% pripravené, preto neváhajte a navštívte stránku fanshophc05.sk a potešte seba alebo svojich blízkych!

Posledná informácia sa týka našej letnej súťaže s názvom “Zoberte barana na dovolenku”, ktorej koniec sme posunuli na stredu 11. septembra 2019. Dôvodom je, že viacero ľudí zaslalo svoje fotky do súťaže na prelome mesiacov august a september a chceli sme im dopriať šancu zabojovať o vecné ceny. Sútaž sa teda definitívne uzavrie v stredu o 18:00.

PREVIEW TÝŽDŇA #1: Prípravy na začiatok Tipsport Ligy