15 rokov - 15 osobností

2.12.2019
Mnohým sa to ani nezdá, ale náš klub je už na hokejovej scéne 15-tu sezónu. Preto sme sa rozhodli vybrať pätnásť osobností banskobystrického hokeja. Tieto osobnosti oceníme špeciálnym gravírovaným skleneným pukom s logom pripomínajúc si našich 15 rokov. Každá z týchto osobností svojou činnosťou prispela k tomu, kde sa náš klub momentálne nachádza. Ide o bývalých hráčov, neskôr funkcionárov, riadiacich pracovníkov, manažérov. Ich kariérne statusy sa za toto obdobie vyvíjali aj v štruktúrach nášho klubu. Celým týmto projektom chceme obohatiť aj marketingovo prebiehajúcu sezónu, kedy sa každá z osobností zhostí vhadzovania úvodného buly daného zápasu v ktorom bude ocenená. Taktiež logo, vyrobené pri tejto príležitosti , sa nachádza na našich dresoch a upomienkových predmetoch v našom fanshope. Veríme, že aj týmto projektom zaujmeme divákov a že aj takýmto spôsobom si budeme spolu pripomínať úspechy nášho klubu.

Zoznam ocenených osobností: Tomáš Surový, Vladimír Országh, Michal Longauer, Juraj Koval, Rastislav Paľov, Miroslav Chudý, Milan Staš, Michal Handzuš, Michal Bucek, Lukáš Bambúch, Zdenko Krajč, Michal Hudec, Richard Zedník, Ján Pardavý a Igor Majeský.

Spolu s osobnosťami chceme oceniť a motivovať aj našu mládež. Preto sme vybrali pätnásť talentovaných mladých hokejistov, ktorí budú spolu s osobnosťami vhadzovať úvodné buly a ako pamiatku si odnesú puk s logom pätnástej sezóny HC ´05.

V prebiehajúcich aktivitách, videách, informáciách ohľadne tohto projektu aktívne informujeme na našom facebooku, instagrame, webe a youtube.

15 rokov - 15 osobností